CZY DA SIĘ ZATRZYMAĆ STARZENIE?

Zatrzymany efekt starzenia

 

Utrzymanie młodzieńczego wyglądu jest marzeniem wielu kobiet i mężczyzn od wieków. Dziś, dzięki nowym technologiom i badaniom laboratoryjnym, wiemy, jak funkcjonuje skóra oraz jak różne składniki wpływają na jej kondycję. Choć nadal nie możemy zatrzymać procesów starzenia, dzięki działaniu skutecznych kosmetyków można je opóźnić, zachowując młodzieńczy wygląd, elastyczność i jędrność skóry na dłużej.

Dlaczego pojawiają się zmarszczki?

Proces starzenia się skóry jest naturalny i niemożliwy do zatrzymania. Już po 25 roku życia naturalna odnowa zaczyna stopniowo zwalniać, co przyczynia się do stopniowego pogarszania elastyczności i jędrności skóry. Wraz z upływem czasu staje się ona coraz bardziej wiotka. Wpływ na ten stan ma zmniejszenie efektywności produkcji kolagenu i elastyny w skórze – białek podporowych, odpowiedzialnych za jej jędrność, elastyczność i gęstość. Tych procesów nie umiemy jeszcze zatrzymać, ale można je opóźnić. Dzięki odpowiedniej dbałości o skórę, poprzez wsparcie jej naturalnych procesów regeneracyjnych, możesz cieszyć się gładką, miękką, elastyczną skórą dłużej.

Jak opóźnić procesy naturalnego starzenia się skóry?

Na skórę każdego dnia wpływa mnóstwo czynników zewnętrznych, które niekorzystnie na nią oddziałują. Powodują one przesuszenie czy podrażnienie. W połączeniu z coraz wolniejszym metabolizmem, a więc naturalną odbudową skóry, efektem jest szybkie starzenie oraz pogorszenie jej wyglądu. Na szczęście możesz temu przeciwdziałać! Właściwa pielęgnacja, która oparta jest na dostarczeniu skórze składników nawilżających, odżywiających, regenerujących i pobudzających do efektywnej odbudowy to klucz do zachowania gładkości i pięknego wyglądu skóry przez długi czas. Co więcej, najlepsze produkty mają możliwość odwrócenia powstałych już niekorzystnych zmian, na przykład poprzez zwiększenie elastyczności skóry, spłycając już powstałe zmarszczki. Warto więc sięgać po takie produkty i stosować je regularnie dla zachowania optymalnych efektów.

Kosmetyki, które przywracają i utrzymują młodzieńczy wygląd!

Wybierając kosmetyki do pielęgnacji, zwróć uwagę na ich skład i wpływ na skórę. Chcąc opóźnić procesy starzenia, sięgnij po produkty anti-aging, jak Hada Labo Tokyo z linii o tej samej nazwie. To kosmetyki, które zawierają różnocząsteczkowy kwas hialuronowy, oddziałujący na skórę na wielu poziomach. Przyciąga wodę, zatrzymuje ją w skórze i ogranicza jej utratę, nawet pod wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wzbogacony jest kolagenem, wspomagającym korzystne przemiany w skórze. W ich recepturach znajduje się również retinol, a więc pochodna witaminy A, znana ze swoich właściwości przeciwstarzeniowych, liftingujących i odmładzających skórę. Cała seria to krem na dzień, krem na noc oraz krem pod oczy i okolice ust. Dzięki nim skóra zachowa młodzieńczą świeżość i wygląd przez długi czas.

Nawet zabiegi medycyny estetycznej nie zatrzymują starzenia, jednak dobrze prowadzona pielęgnacja może odroczyć pojawienie się niechcianych efektów tego procesu. Zachowaj młodzieńczą świeżość jak najdłużej, wykorzystując jej możliwości!

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU. Zapraszamy do naszych serwisów dla fanów poszczególnych marek Dax Cosmetics.
Zobacz filmy
Nasze filmy
FILM - O MARCEFILM - O MARCE
FILM – ORYGINALNE JAPOŃSKIE RECEPTURYFILM – ORYGINALNE JAPOŃSKIE RECEPTURY
FILM – 4 KROKI PIELĘGNACJIFILM – 4 KROKI PIELĘGNACJI
FILM – LINIA RED 40+FILM – LINIA RED 40+
LOTION NO.1 - FILMLOTION NO.1 - FILM
3D LIFTING MASK - FILM3D LIFTING MASK - FILM
POKAŻ WSZYSTKIE FILMY